Fornalik robi swoje, zawodnicy dobrze przygotowani i poukladani taktycznie, kolektyw a nie indywidualnosci ( Piech, Jankowski swoje jednak robia

) - cala filozofia
Do tego Ruch nie przegrywa spotkan, zbiera sumiennie punkty na wyjazdach w momencie, kiedy wiekszosc w naszej lidze dostaje czesto w dupsko u siebie, a na wyjazdach to w ogole dramat.
Ruch - Ostatnia przegrana u siebie 31.10.11 , ostatnia przegrana na wyjezdzie 28.11.11. Do tego remisy (dom/wyjazd) 1/4
Taka Legia - Ostatnia przegrana u siebie 10.09.11, ostatnia przegrana na wyjezdzie 19.02.12 Do tego remisy
(dom/wyjazd) 3/3