Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20051
Stary 06.04.2012, 09:12
Sartre napisał(a):Wyświetl post
W zeszłej rundzie, każdy, kto akurat w lidze coś prezentował, Ruch rozwalał. Jeszcze rok temu ci sami piłkarze Ruchu bezładnie ganiali gdzieś w okolicach 10-14 miejsca w tabeli. Znając życie, na końcówkę sezonu wypadną z podium.
...a dwa sezony temu byli na podium. Czyli się szykują dwa podium w ciągu trzech lat, albo nawet podium i mistrzostwo. Rok temu byli w kiepściutkiej sytuacji finansowo-organizacyjnej, po dobrym sezonie w pucharach nie podołali utrzymaniu najlepszych zawodników i odeszli m.in. Pilarz, Niedzielan, Sobiech, Sadlok, Nykiel - pół sezonu trwało, jak Fornalik pozlepiał nowy team po odejściu połowy pierwszej jedenastki. Teraz sytuacja jest inna, bowiem Ruch ma szerszą i nieco lepszą jakościowo kadrę, zapewnioną stabilność finansową, zmienił się prezes i zarząd klubu, a są takie pogłoski, że w najbliższym czasie ta siatka sponsorów się poszerzy.
Odpowiedz cytując