|
Zawodnicy to jedna para kaloszy. Ale jeśli chcemy faktycznie od podstaw restrukturyzować zespół, to powinniśmy zacząć od sztabu szkoleniowego. To jest fundament, na którym etapami powinno się wznosić nową, solidną budowlę.
Inaczej za jakiś czas będziemy mieli może i dobrych zawodników, potrafiących kopać piłkę, ale niestety na ich czele jakiegoś barana, bez doświadczenia i sukcesów. I cały misterny plan znowu pójdzie w p...u, a trenerów będziemy zmieniać jak rękawiczki.
P.S. O boiskach treningowych nie wspomną, bo się nie chcę przed Świętami denerwować...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|