Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20050
Stary 06.04.2012, 08:12
Fiti
Ja sobie doskonale zdaje sprawe z tego co napisales. Oczywiscie marzylbym o LM czy fazie grupowej LE, tak jak kazdy. Gdybym mial wybierac 2 miejsce, PP i faza grupowa LE oraz 1 miejsce, porazka w PP i odpadniecie w LM w 1 rundzie to wybieram to drugie. MP jest w tej chwili dla mnie najwazniejsze. Dla Was oczysiscie jest inaczej skoro rabaliscie te tytuly niemal co rok ostatnio. My czekamy 23 lata.

Co do porownania z tamtym sezonem 09/10. Teraz gramy duzo lepiej. Wtedy nie dominowalismy nad rywalem jak potrafimy zrobic to w tym sezonie. Pilkarze sa bardziej ograni i robia stale postepy z Fornalikiem. Na tytuly jednak nie licze za bardzo. Legia zgarnie wszystko moim zdaniem.
Odpowiedz cytując