Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20047
Stary 06.04.2012, 05:57
Niebieski1920 napisał(a):Wyświetl post
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
Dla Was kibicow moze tak ale dla pilkarzy watpie
Fiti napisał(a):Wyświetl post
A skąd wiadomo? Dla mnie skoro Ruch nas leje w lidze i PP, to czemu miałby być z założenia gorszy w pucharach?
Tym bardziej, ze doswiadczenie z Maltanczykami juz maja
Odpowiedz cytując