Niebieski1920 napisał(a):

|
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
|
Dla Was kibicow moze tak ale dla pilkarzy watpie
Fiti napisał(a):

|
A skąd wiadomo? Dla mnie skoro Ruch nas leje w lidze i PP, to czemu miałby być z założenia gorszy w pucharach?
|
Tym bardziej, ze doswiadczenie z Maltanczykami juz maja