|
Witam, postanowilem ze mecz z Jagiellonia najprawdopodniej bedzie ostatnim meczem edycji tego Konkursu.
Mam dosc ciaglych spekulacji i zarzutow pod wzgledem manipulowania czasem, edycji typow innych uzytkownikow i usuwania im zawodnikow.
Tak sie sklada, ze sa dwie osoby od liczenia typow, ktore poswiecaja swoj czas na to aby tabele konkursu i punkty pojawialy sie jak naszybciej.
Jezeli ktos czuje sie na silach, ma czas i checi aby przejac Konkurs to zapraszam droga otwarta.
Wiecej napisze wieczorem po przedyskutowaniu problemu z Bialix'em.
Michal.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|