|
Hmm, tak czytam i czytam...rozumiem, ze 1 udany sezony zmienia perspektywe, ale zeby az tak? Moze ktos pamieta takie potegi, jak: FC Zurych, Vetra Wilno? A wytykanie Ruchowi Austrii Wieden...przepraszam, ale z kim odpadla Legia dwukrotnie w ostatnich latach i to raczej gladko ;]? Nie wspominam o Brondby czy innym FK Moskwa.
A jesli chodzi o nas: Valerenga, Dinamo Tbilisi, Levadia, Karabach.
Naprawde, troche zimnej wody na te rozgrzane glowki. Kompromitacji w ostatnich latach w europejskich pucharach nie brakuje. Jezeli sie odpadalo z takimi "mocarzami", to o czym my mowimy? Jak Ruch zdobedzie MP, to niech gra...gorzej pewnie nie bedzie :].
|