Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16453
Stary 06.04.2012, 01:19
Co do wątku gazowego chodziło oczywiście nie o Polaczka, a Jasińskiego. Podobne gęby.

Przypominam te dwie strony i próby udowadniania czegoś czego nie da się udowodnić przez mojego adwersarza
http://wislakrakow.com/forum/showthr...ak#post1199968