Cytat:
To jest jedyny ich problem, bo z klubami mniejszego kalibru myślę, że byliby w stanie powalczyć, a już napewno nie odpadliby z takim Irtyszem
|
Szkoda tylko, że co roku takie fenomenalne superdreamteamy właśnie z Irtyszami odpadają, a jak mimo wszystko jakimś cudem nie, to byle słabszy europejski średniak im wybije z głowy zabawę w wojaże po Europie. Sorry, ale ja tego nie kupuję, zwłaszcza że mówicie o Ruchu. W zeszłej rundzie, każdy, kto akurat w lidze coś prezentował, Ruch rozwalał. Jeszcze rok temu ci sami piłkarze Ruchu bezładnie ganiali gdzieś w okolicach 10-14 miejsca w tabeli. Znając życie, na końcówkę sezonu wypadną z podium. No niech będzie, że ich Waldek King ładnie poukładał. Gratulacje, czapki z głów. Dopiero co kapitalnie poukładał swoich podobiecznych Orest. A jeszcze zaraz przed nim Probierz. A wcześniej inne tego typu historie.
Dzisiaj e-klasę zaczęliście oglądać? Co pół roku jest to samo.
Zresztą
a contrario słabe ekstraklasowo drużyny ostatnio nieźle dawały sobie radę w pucharach.