Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
piotrex007
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20044
Stary 06.04.2012, 00:31
Fiti napisał(a):Wyświetl post
A skąd wiadomo? Dla mnie skoro Ruch nas leje w lidze i PP, to czemu miałby być z założenia gorszy w pucharach?
No właśnie, problemem takiego Ruchu jest tylko niski współczynnik rankingowy. Bo co z tego, że na krajowym podwórku pokazują wyższość nad innymi, jak np. doszliby do Play-Offów o Ligę Europy i trafili na takie Atletico Madryt? To jest jedyny ich problem, bo z klubami mniejszego kalibru myślę, że byliby w stanie powalczyć, a już napewno nie odpadliby z takim Irtyszem
Odpowiedz cytując