Fiti napisał(a):

|
A skąd wiadomo? Dla mnie skoro Ruch nas leje w lidze i PP, to czemu miałby być z założenia gorszy w pucharach?
|
No właśnie, problemem takiego Ruchu jest tylko niski współczynnik rankingowy. Bo co z tego, że na krajowym podwórku pokazują wyższość nad innymi, jak np. doszliby do Play-Offów o Ligę Europy i trafili na takie Atletico Madryt? To jest jedyny ich problem, bo z klubami mniejszego kalibru myślę, że byliby w stanie powalczyć, a już napewno nie odpadliby z takim Irtyszem
