Emil23 napisał(a):

|
Ludzie, wiadomo, że Ruch czy Korona słabiej zagrają w pucharach niż Lech, Wisła czy Legia. Ale czy te teoretycznie słabsze kluby mają teraz odpuszczać mecze, żeby ci teoretycznie lepsi byli w pucharach? Bądźmy poważni. Niech bogatsze kluby udowodnią swoją wyższość w lidze, a potem myślą o Europie.
|
A skąd wiadomo? Dla mnie skoro Ruch nas leje w lidze i PP, to czemu miałby być z założenia gorszy w pucharach?