Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emil23
Junior Member
 
Od: 10.2010
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20042
Stary 06.04.2012, 00:03
Ludzie, wiadomo, że Ruch czy Korona słabiej zagrają w pucharach niż Lech, Wisła czy Legia. Ale czy te teoretycznie słabsze kluby mają teraz odpuszczać mecze, żeby ci teoretycznie lepsi byli w pucharach? Bądźmy poważni. Niech bogatsze kluby udowodnią swoją wyższość w lidze, a potem myślą o Europie.
Odpowiedz cytując