|
Pisałem o tym wcześniej.
Dajcie czas dla Probierza. Musi zbudować zespół na nowo, bo z tymi piłkarzami nic nie osiągnie. Po sezonie większość odejdzie, Probierz zacznie budować na nowo Wisłę i za pewne z Polakami i jestem pewny, że następny sezon macie mistrza i duże szanse na Ligę Mistrzów.
|