Dariook napisał(a):

|
Musisz się pogodzić z tym że w klubie masz gówno do gadania a twoje uwagi i żale nikogo nie obchodzą.
|
A Ty masz świadomość, że w tym jesteśmy sobie równi

Dariook napisał(a):

Do Moderatorów:
Jeśli swoimi wypowiedziami zaslużyłem na bana, to czyńcie swoją powinność.
|
To właśnie uwielbiam
Cytat:
|
a Małecki zbiera baty za to ze tylko on rozumie gdzie gra, że wie jaki klub reprezntuje.
|
Oj, biduś on ci biduś
Cytat:
|
Od nowego sezonu Wisła bedzie Polska i mozemy być spokojni o Wislacka atmosferę w szatni, zreszta on bedzie kapitanem tej nowej Wisły. Wtedy zobaczycie na własne oczy jaki skarb mieć takiego pilkarza w szatni.... ZAPAMIETAJCIE !!!
|
"A imię jego czterdzieści i cztery"
Ty chyba faszysta jesteś .... zgadłem

