Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18525
Stary 05.04.2012, 23:39
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Musisz się pogodzić z tym że w klubie masz gówno do gadania a twoje uwagi i żale nikogo nie obchodzą.
A Ty masz świadomość, że w tym jesteśmy sobie równi
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Do Moderatorów:

Jeśli swoimi wypowiedziami zaslużyłem na bana, to czyńcie swoją powinność.
To właśnie uwielbiam
Cytat:
a Małecki zbiera baty za to ze tylko on rozumie gdzie gra, że wie jaki klub reprezntuje.
Oj, biduś on ci biduś

Cytat:
Od nowego sezonu Wisła bedzie Polska i mozemy być spokojni o Wislacka atmosferę w szatni, zreszta on bedzie kapitanem tej nowej Wisły. Wtedy zobaczycie na własne oczy jaki skarb mieć takiego pilkarza w szatni.... ZAPAMIETAJCIE !!!
"A imię jego czterdzieści i cztery"
Ty chyba faszysta jesteś .... zgadłem
Odpowiedz cytując