Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20041
Stary 05.04.2012, 23:39
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Fiti
A pamietasz sezon 09/10? Ruch gra niezle i awansuje do pucharow. Potem w lato tylko sie oslabia. Efekt? Dramatyczne boje z maltanczykami o awans do 3 rundy el. LE. W sumie 2 remisy i awans. A w 3 rundzie Austria Wieden. U siebie na stadionie gladka przegrana 1:3 (cos jak Slask z Rapidem) i odpadniecie bez walki.

Liga swoje, puchary swoje. Obawiam sie ze tym razem moze byc podobnie. Choc oczywiscie nic do Ruchu nie mam, i zycze mu zwyciestw w Europie
Kolega wyzej dokładnie przedstawił róznice pomiędzy tym sezonem, a tamtym...
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując