Siwenzz napisał(a):

Ciekawe jak chłopaki mieli dziś rozplanowany dzień treningowy...
Ok. 13.30 w kawiarnii Loża w Galerii Krakowskiej widziałem Ilieva i Bunozę, którzy bardzo ochoczo nad czymś dyskutowali (miny mieli jakby ktoś ich co najmniej oszukał). Wiem, że to też ludzie i mogą sobie siedzieć w jakiejkolwiek kawiarnii, ale dziwna to pora w środku dnia... Czy nie sprzydałby się bardziej surowy tryb dnia dla piłkarza Białej Gwiazdy? Tym bardziej po ostatnich słabych wynikach i żebującej grze?
|
Nie no ludzie. Ktokolwiek by tam nie był - Garguła czy Kirm każdy ma prawo wyjść do ludzi i napić się kulturalnie kawy, zrobić sobie fryzurę czy manicure. Piłkarz też człowiek, dajmy im żyć. Ja wiem, że wszyscy byście woleli by każdy z nich zostawał po treningu i dopracowywał to czy tamto no ale bez przesady.