Wyświetl pojedynczy post
strong1979
Junior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18523
Stary 05.04.2012, 22:57
Czy ktoś z was wie czy Gordan stracił zęba czy tylko ukruszył.... dlaczego pytam wczoraj gość z Apoelu stracił trzy zęby w 60 min (dwa wyleciały od razu jednego sam wyrwał bo ledwo siedział...) co najlepsze ...gość dograł do końca... czujecie...?!!! To tak odnośnie zaangażowania, poświęcenia (naszych niektórych kopaczy) i nowej formuły kontraktów w Wiśle o której mówił Pan Jacek. Aż dziw bierze że takich kontraktów nie mają piłkarze którzy przyszłi w ostatnich dwóch latach do Wisły...
Odpowiedz cytując