Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20034
Stary 05.04.2012, 22:25
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
Odpowiedz cytując