Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
20034
05.04.2012, 22:25
Z perspektywy kibica Ruchu powiem wam, ze nas te cale europuchary w sumie .... mnie obchodza. Dla nas liczy sie tylko miec wiecej tytulow od GZ. Nic wiecej. Jesli wygraja MP moga dla mnie nawet sie wycofac z Pucharow.
Niebieski1920
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niebieski1920
Znajdź inne posty napisane przez Niebieski1920