Marszałek napisał(a):

...
Tak naprawdę nie wiem o co chodzi w tej przebudowie, bo jak się wszystko przeanalizuje na chłodno to wychodzi, że brniemy nadal w to samo. Tylko inaczej opakowane i nazwane.
|
Właśnie też się zastanawiam co z tego wyniknie. Zagraniczny "szrot", który zdobył MP i o mało nie ograł w eliminacjach czarnego konia obecnej LM, zamienimy polskim szrotem. Wisła to Wisła, każdy będzie się czuł gwiazdą, a trenerzy będą się szybko zmieniać.
Druga sprawa, kto uwierzy że Cupiał nagle zacznie przepłacać za młodych zdolnych, skoro cedzi niesamowicie już od dobrych kilku lat. Spodobało mi się to zdanie Smokowskiego z jego ostatniego wywiadu, że Cupiał jest już tak długo w Wiśle, a zaplecze sportowe bez zmian.
Podejrzewam, że najnowszy projekt Cupiała może mu się szybciej znudzić niż mu się wydaje, o ile w ogóle do niego dojdzie.