tomasz_19 napisał(a):

|
Skorupski zagrał dziś kolejne dobre zawody, bardzo ciekawy zawodnik do tego perspektywiczny. Szkoda tylko, że Górnik wycenia go na 1,5 mln euro...
|
No i nie kupuj to człowieku obcokrajowców.
Powtarzam, nie wiem jak to zamierza zrobić Bednarz ale sciągnięcie młodych Polaków za rozsądną kase to misja niewykonalna.
Weżmie kogoś z Rakowa to mu powiedzą z 3 mln złotych
