westersyl napisał(a):

|
Przypominam że Litex przynajmniej moim zdaniem przesilimy tylko dzięki geniuszowi jednego zawodnika oraz piłka zamiast do siatki w Łoweczu trafiła w słupek lub poprzeczki. Nie wiadomo co by było jakby Litex nas napoczął wtedy tak samo nie wiadomo co by było gdyby Krim zamiast w poprzeczkę z Levadią trafił do siatki. To jest piłka gdzie decydując takie szczegóły jak to czy ktoś kopnie piłę centymetr za wysoko.
|
Co by było gdyby...Liczy się efekt końcowy.
westersyl napisał(a):

|
Zapewniam Cię, że ta liga jest nadal beznadziejna jak była. Uważam że Skorżowa drużyna z ówczesnymi zawodnikami takimi jak Cantoro Baszczynski Cleber Glowacki, Duduka, Brożkowie, Zienczuk, Jasiu Paulista pozamiatałby te rozgrywki.
|
Walczyłaby o mistrzostwo. Bez gwarancji zdobycia. O dominacji raczej mowy by nie było.
Większość tamtych drużyn, zwłaszcza środka tabeli, popełniała katastrofalne błędy w grze obronnej, stąd tyle naszych bramek.
Jedyne za czym tęsknie z tamtej drużyny to para stoperów Cleber/Marcelo + Głowacki.
A Piotrek Brożek przebłyski miał, nie powiem. Jak mu się chciało czyli raz na dziesięć meczów.