Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
1287
05.04.2012, 20:48
Proszę o porady odnośnie tego autka oraz ogólnie jakie macie zdanie na temat Toyoty
interesuje mnie taki model
http://otomoto.pl/toyota-corolla-2-0...ml#description
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo