Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1674
Stary 05.04.2012, 20:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Sorry ale masz krotką pamięć bo tak skandaliczne występy jak derby z Górnikiem Zabrze oraz Podbeskidziem zdarzyły się za pana Roberta. Zresztą o co tu się kłócić Ci zawodnicy powinni grać 10 razy lepiej za taką forsę nawet jakby trenerem była moja babka.

Gdzie chcesz znaleźć takiego zawodnika lub w jakich warunkach chcesz go wyszkolić. Trzeba myśleć racjonalnie i brać to co na tę chwile jest możliwe.

Życzyłbym sobie aby Genkov strzelił tyle goli i miał tyle asyst ile w średnich sezonach miał Paweł. Również chciałbym aby jaki kol wiek z naszych ofensywnych zawodnik miał w sezonie tyle asyst i goli ile Piotrek grając na lewej obronie.
Yyy.... Piotrek Brożek goli Tak powstają legendy Otóż spójrzmy na fakty.Piotr Brożek 9 sezonów w Wiśle 11 goli. Faktycznie "rewelacyjny" wynik. Na pewno chciałbyś aby ktokolwiek z naszych ofensywnych graczy miał tyle goli po 9 sezonach To weźmy obecnego lewego słabego obrońcę. Junior Diaz 4 sezony w Wiśle 6 goli. A tak poza tym to ściągnijmy jeszcze Szymkowiaka i Kuźbę, mieli kiedyś znacznie lepsze statystyki. Ludzie naprawde uważacie, że w takim Trabzonie to się na naszych biednych Brożków uwzięli i trener ich nie wystawia bo woli wpuścić słabszego Już przykład Żurawia nikogo nie nauczyłFranek nadal strzela ale to lis pola karnego, bazował zawsze na technice i inteligencji. Brożki bazowały na szybkości, a wybaczcie lat nie oszukasz.
Odpowiedz cytując