Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1673
Stary 05.04.2012, 20:10
Cytat:
Mistrzostwa czy puchary
Nie sądzę aby jakość zawodników zagranicznych których mamy obecnie była wyższa od tych, którzy zagrali z Levadią czy rok wcześniej rozgromili Beitar. Po prostu ogólnie podejście klubu/trenera było bardziej profesjonalne, dlatego przesilimy Skonto oraz Litex i awansowaliśmy do grupy LE gdzie pewne kluby traktowały te rozgrywki jak piąte koło u wozu a mimo to i tak zebraliśmy 3 bolesne oklepy.

Przypominam że Litex przynajmniej moim zdaniem przesilimy tylko dzięki geniuszowi jednego zawodnika oraz piłka zamiast do siatki w Łoweczu trafiła w słupek lub poprzeczki. Nie wiadomo co by było jakby Litex nas napoczął wtedy tak samo nie wiadomo co by było gdyby Krim zamiast w poprzeczkę z Levadią trafił do siatki. To jest piłka gdzie decydując takie szczegóły jak to czy ktoś kopnie piłę centymetr za wysoko.


Cytat:
Mamy rok 2012. Nie 2005, czy 2007. Trochę się wkoło zmieniło. To nie Wisła była tak świetna, tylko reszta ligi była taka beznadziejna.
Zapewniam Cię, że ta liga jest nadal beznadziejna jak była. Uważam że Skorżowa drużyna z ówczesnymi zawodnikami takimi jak Cantoro Baszczynski Cleber Glowacki, Dudka, Brożkowie, Zienczuk, Jasiu Paulista pozamiatałby te rozgrywki.

PS. Raczej nie stać nas na Dudkę ale ciekawe jak będzie widziała mu się gra w niżej klasie rozgrywkowej.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.04.2012 o godz. 20:28.
Odpowiedz cytując