Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3446
Stary 05.04.2012, 20:04
Teqcontroller napisał(a):Wyświetl post
Tu trzeba fundament pod klub czyli:
-Akademia
-Boiska
-Specjaliści od szkolenia

po paru latach będą efekty,a reszta róbta co chceta, ważne żeby młodzi byli, bo siła i nadzieja w młodzieży.
ale tego nie będzie, nie ma co pisac o tym co dwie strony,wiadomo ze wypadało by mieć baze treningową ale Cupiał jej nie potrzebuje.Może tez być tak, ze lobby pt."nie szkolmy młodzieży" lobbuje tez niezatapialny Zdzisław, bo jakie korzyści on będzie miał jak Wisła bedzie miał swoich zawodników i nie będzie kupować jego talentów?Oczywiście żadne...
ale panie Zdzisławie, wyszkolmy młodzież, pan zostanie ich menedżerem i sobie pan będzie nimi handlował po tym jak wygrają Nam parę mistrzostw.
kiedyś nadejdzie koniec pana zabawy w Wiśle na bazie zyskają kibice, zyska nowy własciciel i zyska zdolna młodzież wychowana pod wiślacką egidą.

Najlepsze jest to że Cupiał mówi ze nie chce szkolki póki nie zostanie uregulowana kwestia opłat za "kradzież" młodych zdolnych do lepszych klubów, ale skad on wie ze jak zbudujemy baze od razu będa od nas tą zdolną młodzież podbierać? To że powstanie baza nie jest jednoznaczne z tym że wyjdą od nas talenty I wtedy jak nie będzie wyników będziemy narzekać na .... ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując