Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1670
Stary 05.04.2012, 19:36
Cytat:
Jezeli porównujesz do ostatnich meczów, do rozbitej drużyny trenowanej przez trzeciego z rzędu trenera to tak
Sorry ale masz krotką pamięć bo tak skandaliczne występy jak derby z Górnikiem Zabrze oraz Podbeskidziem zdarzyły się za pana Roberta. Zresztą o co tu się kłócić Ci zawodnicy powinni grać 10 razy lepiej za taką forsę nawet jakby trenerem była moja babka.

Cytat:
Na przywódców potrzeba nam takich zawodników jak Żurawski,
Gdzie chcesz znaleźć takiego zawodnika lub w jakich warunkach chcesz go wyszkolić. Trzeba myśleć racjonalnie i brać to co na tę chwile jest możliwe.

Cytat:
rzecież oni głównie machali łapami po własnym nieudanym zagraniu.
Życzyłbym sobie aby Genkov strzelił tyle goli i miał tyle asyst ile w średnich sezonach miał Paweł. Również chciałbym aby jaki kol wiek z naszych ofensywnych zawodnik miał w sezonie tyle asyst i goli ile Piotrek grając na lewej obronie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.04.2012 o godz. 19:46.
Odpowiedz cytując