Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
25329
05.04.2012, 19:12
jeździ ktoś z Was Toyotą ? macie doświadczenie odnośnie tych aut będę wdzięczny za uwagi interesuje mnie dokładnie taka
http://otomoto.pl/toyota-corolla-2-0...ml#description
gizmo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmo
Znajdź inne posty napisane przez gizmo