Lysy napisał(a):

|
Też nie przepadam za (L)ysym Jackiem, ale na tej konferencji u mnie zapulsował. Oby udało mu się wszystkie obietnice zrealizować, bo wszyscy pamiętamy z jakimi planami przychodziła tu poprzednia kukiełka... Basałaj.
|
Jakie obietnice? Zastąpienia zagranicznych grajków Polakami? To mu się uda na pewno. Tylko że równie pewne jest to że Ci Polacy będą słabsi. Bo wszyscy lepsi są horrendalnie drodzy a my będziemy ciąć wydatki a nie zwiększać. Przyjdzie Głowacki który większość czasu się leczy niż gra w piłkę i przyjdą Brożki, które okazały się za słabe dla Trabzonu. Zapowiedział też że Wisła raczej w przyszłym sezonie o mistrza nie będzie się biła. Łysy zapewniam Cię że te akurat obietnice uda mu się zrealizować. A co do następnych lat? Przecież jego za rok najpóźniej dwa już nie będzie. Smutne ale prawdziwe.