Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1667
Stary 05.04.2012, 18:45
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Też nie przepadam za (L)ysym Jackiem, ale na tej konferencji u mnie zapulsował. Oby udało mu się wszystkie obietnice zrealizować, bo wszyscy pamiętamy z jakimi planami przychodziła tu poprzednia kukiełka... Basałaj.
Jakie obietnice? Zastąpienia zagranicznych grajków Polakami? To mu się uda na pewno. Tylko że równie pewne jest to że Ci Polacy będą słabsi. Bo wszyscy lepsi są horrendalnie drodzy a my będziemy ciąć wydatki a nie zwiększać. Przyjdzie Głowacki który większość czasu się leczy niż gra w piłkę i przyjdą Brożki, które okazały się za słabe dla Trabzonu. Zapowiedział też że Wisła raczej w przyszłym sezonie o mistrza nie będzie się biła. Łysy zapewniam Cię że te akurat obietnice uda mu się zrealizować. A co do następnych lat? Przecież jego za rok najpóźniej dwa już nie będzie. Smutne ale prawdziwe.
Odpowiedz cytując