Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12937
Stary 05.04.2012, 18:39
Z Górnika wziąłbym już tego Pazdana, który prawdopodobnie spełniłby swoje marzenie zakładając koszulkę Wisły. Uważam że jeśli chodzi o grę jako defensywny pomocnik to taki zawodnik na poziomie Czarka Wilka, dużo biega, dzisiaj zaobserwowałem, że potrafi grać dobrze na jeden kontakt. A defensywnego pomocnika i tak będziemy potrzebować nawet jeśli jakimś cudem przedłużymy jeszcze Sobola bo to pozycja która jest kluczowa w realiach tej ligi. Naturalnie uważam, że np taki Nunez przy pełnym zaangażowaniu jest lepszym piłkarzem niż Michał ale mając na uwadze realia finansowe Wisły uważam że Pazdan to dobry wybór.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 05.04.2012 o godz. 18:46.
Odpowiedz cytując