Większość krytykuje szybkie zmiany trenerów. Po czym krytykujecie Probierza i od razu część chce zwalniać. Dobrze, ktoś tu napisał że gdyby Cupiał słuchał opinii forum to by Wojciechowskiego dawno wyprzedził w zwalnianiu trenerów! Weźcie na wstrzymanie, dajcie facetowi popracować trochę a oceniajcie po chociaż jednej rundzie. Ktoś twierdzi że Probierz to dobry trener, ktoś że słaby.A na jakiej podstawie wyciągacie te wnioski

Samych wyników? Uważacie że po wynikach można jednoznacznie poznać dobrego trenera? To odpowiedzcie mi w takim razie jakim trenerem jest choćby Andre Villas-Boas? Dobrym? (patrz Porto) czy słabym (patrz Chelsea)? W zimie wszyscy nosili Lenczyka na rękach, a teraz jakby trochę o nim... ciszej?

Stąd polecam niektórym rozgrzanym głowom powstrzymanie się od wypisywania bzdur, bo później będzie im głupio. Choć nie, pewnie nie będzie bo wielu tu forumowiczów wielbiło Maaskanta a potem go zwalniało po czym znów zaczynają za nim tęsknić. Ot jakby to powiedział jeden piłkarz, to takie typowo polskie...