Wyświetl pojedynczy post
Adam.M79
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1665
Stary 05.04.2012, 18:25
Bednarz potrafi wypowiedzieć się w sposób inteligentny. Otwarcie i jasno przedstawił wizję drużny w przyszłym sezonie. Tylko, że zrobił to samo co kiedyś Jóźwiak w Legii. Czyli powiedział wprost, że większość grajków nie ma co liczyć na granie w Wiśle w nowym sezonie. I jak sądzicie jaką ambicję i motywację teraz Ci piłkarze będą mieli? Popatrzcie na wyniki Legii w tamtym okresie. To był strzał we własną stopę! Takich rzeczy się nie komunikuje publicznie przed ważną końcówką sezonu!!!
Odpowiedz cytując