|
Troche te dyskusje robią się akademickie, ponieważ i tak większość tych zawodników o których piszecie w lecie odchodzi. I wcale jestem daleki od radości z tego powodu bo przyjdą.. gorsi. Polacy, młodsi (choć Pazdan od dawna młody nie jest) może perspektywiczni (ale weźcie pod uwagę ile lat ten Pawłowski jest już "perspektywiczny"), ale z perspektywicznymi to jest tak że niekoniecznie muszą się sprawdzić. Skład będzie na poziomie Ruchu Chorzów i super że Ruch tak wysoko jest w tym roku w lidze ale zobaczcie gdzie był w poprzednich kilku latach a nie tylko w tym sezonie.
Na koniec jedna uwaga: wypowiedź Bednarza szczera ale ludzie na Boga wypowiedziana w fatalnym momencie!!! Ona oznacza że już całkiem ten sezon spisali w klubie na straty. Bednarz zrobił dokładnie to samo co Jóźwiak swego czasu w Legii. Czyli powiedział grajkom że po sezonie cięcia płać i pożegnania z nimi. Efekt wtedy w Legii? Łomot za łomotem, od Wisły dostali trójkę a powinni z sześć. Obawiam się czy tak nie będzie i tutaj. Bo przecież na miejscu tych piłkarzy którzy dowiadują się że klub z nimi się pożegna, do tego ma opóźnienia w płacach, też bym się nie przemęczał, myśląc o tym gdzie się załapać i żeby kontuzji nie złapać. Derby to dla większości piłkarzy teraz będzie mecz ich wkrótce byłego klubu z jakimś innym.
|