wislak68 napisał(a):

kolego emj10,
Rozmawialiśmy już na ten temat jakis czas temu i jednoznacznie: przez rząd PiS (nie wiem skąd ty wziąłeś Polaczka podpisującego mowę) została podpisana nie ta umowa. Umowa negocjowana przez Pawlaka z Gazpromem to zupełnie inna umowa (inne ilości, okres obowiązywania, cena itp). Tylko dzięki PiS (ich akcji w Sejmie) i UE udało się wyeliminować część spośród jej najbardziej nikorzystnych zapisów (jak choćby ilość i czas trwania). Pawlak broniąc się przed krytyką za jej podpisanie (pisano wprost o tym że przechandlował dostawy gazu za możliwość zwiększenia na rynek rosyjski dostaw produktów rolniczych) próbował ubrać choć w części winą za jej podpisanie poprzedni rząd (który w rzeczy samej podpisał z Rosją mowę ale na zupełnie innych zasadach niż te które wynegocjował Pawlak). Przecież doskonale o tym wiesz bo pisaliśmy tutaj na ten temat. Nie rozumiem dlaczego próbujesz wprowadzić pozostałych użytkowników w błąd
|
Przecież jednoznacznie wyszło wtedy na moje, a polemika się zakończyła moją victorią. Kto tu kogo wprowadza w błąd?