Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1435
Stary 05.04.2012, 17:38
Kurcze - to ciekawe jest. Kilka razy powymieniałem zdanie z AS-em na SB... I całkiem przyjemnie się klikało. Co się z chłopem dzieje jak przyjdzie pogadać na tematy poważniejsze? Nie wiem...

Dlatego jeszcze raz proszę o nie cytowanie AS-a przynajmniej w tym i politycznym temacie
Odpowiedz cytując