Kurcze - to ciekawe jest. Kilka razy powymieniałem zdanie z AS-em na SB... I całkiem przyjemnie się klikało. Co się z chłopem dzieje jak przyjdzie pogadać na tematy poważniejsze? Nie wiem...
Dlatego jeszcze raz proszę o nie cytowanie AS-a przynajmniej w tym i politycznym temacie
