Tak bardziej optymistycznie:
Cytat:
Grzegorz Mielcarski w rozmowie z Januszem Schwertnerem w "Przeglądzie Sportowym" przyznaje, że kibice Wisły nie muszą patrzeć na losy klubu w czarnych barwach. - Cupiał chce mocnej Wisły i nie odpuści - przyznał były dyrektor sportowy Wisły.
Według Grzegorza Mielcarskiego kibice Wisły Kraków nie muszą martwić się o przyszłość klubu. Jacek Bednarz zapowiedział co prawda gruntowne zmiany i nie obiecywał el dorado, ale mistrzowie Polski niedługo będą chcieli odzyskać swą pozycję.
- Wiele zależy od pieniędzy, nastrojów, a przede wszystkim od planów Bogusława Cupiała - przyznał Mielcarski. Były dyrektor Wisły Kraków jest zdania, że to nie ostatnia pomoc ze strony właściciela Telefoniki.
- W jego przypadku po każdej burzy wychodzi słońce. Cupiał chce mocnej Wisły i nie odpuści, dopóki nie dopnie swego.
|
Ja się z tym pod tym podpisuję i doskonale zdaje sobie sprawę że tak będzie.Póki jest Cupiał Wisła napewno nie będzie klubem średnim, dobrym - ma być bardo dobrym, czyli mistrzem.Jak nie w przyszłym to za 2 lata Wisła mistrzem napewno będzie.Mnie osobiscie tylko w....ia ta huśtawka nastrojów serwowana przez właściciela.