Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18519
Stary 05.04.2012, 17:17
Siwenzz napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak chłopaki mieli dziś rozplanowany dzień treningowy...
Ok. 13.30 w kawiarnii Loża w Galerii Krakowskiej widziałem Ilieva i Bunozę, którzy bardzo ochoczo nad czymś dyskutowali (miny mieli jakby ktoś ich co najmniej oszukał). Wiem, że to też ludzie i mogą sobie siedzieć w jakiejkolwiek kawiarnii, ale dziwna to pora w środku dnia... Czy nie sprzydałby się bardziej surowy tryb dnia dla piłkarza Białej Gwiazdy? Tym bardziej po ostatnich słabych wynikach i żebującej grze?
Zabronisz dorosłym ludziom wyjścia do kawiarni? Nie przesadzajmy w drugą stronę. Wymagać od piłkarzy należy godnej postawy na boisku, również po za nim ale no wypicie popołudniowej kawy to nic złego.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując