|
Ciekawe jak chłopaki mieli dziś rozplanowany dzień treningowy...
Ok. 13.30 w kawiarnii Loża w Galerii Krakowskiej widziałem Ilieva i Bunozę, którzy bardzo ochoczo nad czymś dyskutowali (miny mieli jakby ktoś ich co najmniej oszukał). Wiem, że to też ludzie i mogą sobie siedzieć w jakiejkolwiek kawiarnii, ale dziwna to pora w środku dnia... Czy nie sprzydałby się bardziej surowy tryb dnia dla piłkarza Białej Gwiazdy? Tym bardziej po ostatnich słabych wynikach i żebującej grze?
"Czym oni cię przekonali? Dali mi batonik i nazwali światłem." - Dangerous Minds, 1995.
|