Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
impreza
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
25324
05.04.2012, 16:06
Panowie muszę się dostać jutro do Niepołomic na ulicę Grabską (rejon strefy ekonomicznej). Czy jakiś bus z centrum Krakowa tamtędy przejeżdza? Jeśli nie to gdzie wysiąść aby było jak najbliżej? Z góry dzięki za pomoc
impreza
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do impreza
Znajdź inne posty napisane przez impreza