lorddavy napisał(a):

A jak mają nie drukować w Ekstraklasie skoro przykład idzie z góry? Sędziowie są w stanie przekręcić tak wielki klub jak Milan a co dopiero nasze popierdółki...
|

Żałosne. Od razu dodam, że gówno mnie obchodzą te Reale i Barcelony, ale te płacze "kibiców" tych drużyn stały się już po prostu żałosne i wkurzające.