Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20021
Stary 05.04.2012, 15:24
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
A jak mają nie drukować w Ekstraklasie skoro przykład idzie z góry? Sędziowie są w stanie przekręcić tak wielki klub jak Milan a co dopiero nasze popierdółki...
Żałosne. Od razu dodam, że gówno mnie obchodzą te Reale i Barcelony, ale te płacze "kibiców" tych drużyn stały się już po prostu żałosne i wkurzające.
Odpowiedz cytując