Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
Od: 03.2009
Offline
#
20020
05.04.2012, 15:21
I to jest własnie najgorsze. Człowiek sie emocjonuje meczem, przeżywa, a za pare lat sie dowiaduje, że był sprzedany. Teraz to już jestem na to wyczulony podczas każdego meczu jaki oglądam w ekstraklasie
Sliver12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sliver12
Znajdź inne posty napisane przez Sliver12