Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sliver12
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20020
Stary 05.04.2012, 15:21
I to jest własnie najgorsze. Człowiek sie emocjonuje meczem, przeżywa, a za pare lat sie dowiaduje, że był sprzedany. Teraz to już jestem na to wyczulony podczas każdego meczu jaki oglądam w ekstraklasie
Odpowiedz cytując