Wystarczylo by wprowadzic powtorki i po klopocie. Ale stare dziady z FIFY i UEFY tego nie chca zrobic?
Dlaczego?
Ale pretensje do sedziow z naszej strony to, w tym sezonie, czysta hipokryzja. Jagielonia, Lks, Fulham u siebie, Litex u siebie (karny z dupy)? Jakos wtedy nikomu nie przeszkadzaly pomylki...