Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20019
Stary 05.04.2012, 15:18
Wystarczylo by wprowadzic powtorki i po klopocie. Ale stare dziady z FIFY i UEFY tego nie chca zrobic?
Dlaczego?

Ale pretensje do sedziow z naszej strony to, w tym sezonie, czysta hipokryzja. Jagielonia, Lks, Fulham u siebie, Litex u siebie (karny z dupy)? Jakos wtedy nikomu nie przeszkadzaly pomylki...
Odpowiedz cytując