|
funkykoval
To czy sobie Dwaliszwili poradzi czy nie to inna broszka, ale... nie ma co porownywac jego sytuacji z sytuacja Ilieva.
Przede wszystkim lige serbska jest slabsza od ligi polskiej.Wystarczy przesledzic polskie i serbskie przygody w pucharach z ostatnich latach. Natomiast liga izraelska jest lepsza tak od ligi serbskiej jak i polskiej.
|