Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3435
Stary 05.04.2012, 14:46
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
pamiętacie taką drużyne, jak Petrzalka?
to tak apropo naszej sytuacji teraz.. tylko oni nie mieli takiego Cupiała i Tele-Foniki.
W ogóle patrząc po piłkarskiej mapie Europy trudno znaleźć inny klub wykupiony przez lokalnego krezusa który miał by tyle sukcesów na swoim podwózku na koncie.
Odpowiedz cytując