Gucio25 napisał(a):

pamiętacie taką drużyne, jak Petrzalka?
to tak apropo naszej sytuacji teraz.. tylko oni nie mieli takiego Cupiała i Tele-Foniki.
|
W ogóle patrząc po piłkarskiej mapie Europy trudno znaleźć inny klub wykupiony przez lokalnego krezusa który miał by tyle sukcesów na swoim podwózku na koncie.