Po prostu Wiślak napisał(a):

|
No way. Niech znajdą sobie innych naiwniaków. Cupiałowi i Bednarzowi chodzi o coś innego - np: o uzasadnienie kolejnej bezmyślnej zmiany strategii, znalezienie kozłów ofiarnych, kupienie sobie trochę spokoju ze strony kibiców, by nie protestowali przeciwko nowym błędom, tylko jeszcze je poparli. Być może Cupiał tym razem naprawdę postanowił się wycofać, zabierając z klubu to, co jeszcze da się sprzedać. I temu służy ta gra.
|
a strzały to w której minucie słychać?