Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3433
Stary 05.04.2012, 14:41
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
No way. Niech znajdą sobie innych naiwniaków. Cupiałowi i Bednarzowi chodzi o coś innego - np: o uzasadnienie kolejnej bezmyślnej zmiany strategii, znalezienie kozłów ofiarnych, kupienie sobie trochę spokoju ze strony kibiców, by nie protestowali przeciwko nowym błędom, tylko jeszcze je poparli. Być może Cupiał tym razem naprawdę postanowił się wycofać, zabierając z klubu to, co jeszcze da się sprzedać. I temu służy ta gra.
a strzały to w której minucie słychać?
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując