Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1419
Stary 05.04.2012, 14:39
To ja dołożę kolejny off top; często operuje się (również tutaj) pojęciem "zaścianek"... Czy aby poprawnie? To tak btw...
Powód: ""
Ostatnio edytowane przez darksun : 05.04.2012 o godz. 14:40.
Odpowiedz cytując