Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
darksun
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
1419
05.04.2012, 14:39
To ja dołożę kolejny off top; często operuje się (również tutaj) pojęciem "zaścianek"... Czy aby poprawnie?
To tak btw...
Powód: ""
Ostatnio edytowane przez darksun : 05.04.2012 o godz. 14:40.
darksun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do darksun
Znajdź inne posty napisane przez darksun