Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20016
Stary 05.04.2012, 14:04
Cytat:
Ale to czasami nie chodzi o pieniądze. Wystarczy silne lobby w PZPN-ie, które jest zainteresowane aby dany klub był tam gdzie ma być kosztem innego. Coś musiano np. zagwarantować preziowi Kielc aby się zgodził na finał PP w Kielcach. I co widzimy ? kolejny karny z kapelusza w odstępie kilku dni w tym samym Chorzowie, oczywiście dla Ruchu. Pewnie przypadek ?
Karny z kapelusza w meczu Ruchu przeciwko Wiśle jest formą rekompensaty dla prezesa Korony za zgodę na PP w Kielcach?

Mi się wydaje, że karny z kapelusza w meczu Ruchu przeciwko Wiśle jest formą rekompensaty dla prezesa Legii za koszty księgowe poniesione przez ITI w związku z odrzuceniem odwołania z 2007 r. od decyzji w przedmiocie odebrania MP na rzecz Lecha Poznań w '93. Rekompensata dla prezesa Korony za zgodę na PP w Kielcach musi poczekać w kolejce innych skorumpowanych decyzji, jakie dziesiątkami są podejmowane codziennie w polskiej piłce nożnej. Rekompensata dla Kielc wypadnie pewnie na sezon 2014/15, kiedy Zagłębie Lubin dostanie karnego z kapelusza w meczu przeciwko Pogoni Szczecin.
Ostatnio edytowane przez Sartre : 05.04.2012 o godz. 14:11.
Legionista
Odpowiedz cytując