Cytat:
Ale to czasami nie chodzi o pieniądze. Wystarczy silne lobby w PZPN-ie, które jest zainteresowane aby dany klub był tam gdzie ma być kosztem innego. Coś musiano np. zagwarantować preziowi Kielc aby się zgodził na finał PP w Kielcach. I co widzimy ? kolejny karny z kapelusza w odstępie kilku dni w tym samym Chorzowie, oczywiście dla Ruchu. Pewnie przypadek ?
|
Karny z kapelusza w meczu Ruchu przeciwko Wiśle jest formą rekompensaty dla prezesa Korony za zgodę na PP w Kielcach?
Mi się wydaje, że karny z kapelusza w meczu Ruchu przeciwko Wiśle jest formą rekompensaty dla prezesa Legii za koszty księgowe poniesione przez ITI w związku z odrzuceniem odwołania z 2007 r. od decyzji w przedmiocie odebrania MP na rzecz Lecha Poznań w '93. Rekompensata dla prezesa Korony za zgodę na PP w Kielcach musi poczekać w kolejce innych skorumpowanych decyzji, jakie dziesiątkami są podejmowane codziennie w polskiej piłce nożnej. Rekompensata dla Kielc wypadnie pewnie na sezon 2014/15, kiedy Zagłębie Lubin dostanie karnego z kapelusza w meczu przeciwko Pogoni Szczecin.