Sartre napisał(a):

|
Za to Ruch jak na tak biedną ekipę jaką jest ma naprawdę imponujące możliwości kupowania sobie meczów, bo ostatnio sporo pomyłek na ich korzyść jest.
|
Ale to czasami nie chodzi o pieniądze. Wystarczy silne lobby w PZPN-ie, które jest zainteresowane aby dany klub był tam gdzie ma być kosztem innego. Coś musiano np. zagwarantować preziowi Kielc aby się zgodził na finał PP w Kielcach. I co widzimy ? kolejny karny z kapelusza w odstępie kilku dni w tym samym Chorzowie, oczywiście dla Ruchu. Pewnie przypadek ?
