Wyświetl pojedynczy post
Karamazow
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3420
Stary 05.04.2012, 11:31
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Mogą być, jeśli wciągają sie w atmosferę R22. Kiedy z każdym meczem poznają zasady panujące na stadionie. Kiedy poznają śpiewy, zwyczaje i zachowania.

Ale zbyt duża liczba Januszy na ważnych sektorach to tez zła sytuacja. A mecze pucharów europejskich jakimś dziwnym trafem ich przyciągają jak magnez.
I pózniej jeden z drugim siedzi na hymnie, BO PRZECIEŻ TO NIE HYMN LM, a on ma ligę mistrzów przyszedł, a nie na Wisle!

A jak zwrocisz takiemu uwagę, to wielce obrażony i jeszcze nie wytrzymasz, zrobisz coś Januszowi i zakaz stadionowych dostaniesz!
np. chela-mag b6?

A te pieniądze co pożycza nam Cupiał to są oprocentowane?
Zastanawiające jest też to, że przed sezonem podawano, że na pensje przeznaczamy około 40% budżetu, teraz można przeczytać na wp, że sięgają one 75%, przecież nikt by chyba takiego budżetu nie zatwierdził?
Powód: kasa
Ostatnio edytowane przez Karamazow : 05.04.2012 o godz. 11:55.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując