domin_czyzyny napisał(a):

Mogą być, jeśli wciągają sie w atmosferę R22. Kiedy z każdym meczem poznają zasady panujące na stadionie. Kiedy poznają śpiewy, zwyczaje i zachowania.
Ale zbyt duża liczba Januszy na ważnych sektorach to tez zła sytuacja. A mecze pucharów europejskich jakimś dziwnym trafem ich przyciągają jak magnez.
I pózniej jeden z drugim siedzi na hymnie, BO PRZECIEŻ TO NIE HYMN LM, a on ma ligę mistrzów przyszedł, a nie na Wisle!
A jak zwrocisz takiemu uwagę, to wielce obrażony i jeszcze nie wytrzymasz, zrobisz coś Januszowi i zakaz stadionowych dostaniesz!
|
np. chela-mag b6

?
A te pieniądze co pożycza nam Cupiał to są oprocentowane?
Zastanawiające jest też to, że przed sezonem podawano, że na pensje przeznaczamy około 40% budżetu, teraz można przeczytać na wp, że sięgają one 75%, przecież nikt by chyba takiego budżetu nie zatwierdził?