Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3415
Stary 05.04.2012, 10:43
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
A nie dopinguje się lepiej na pełnym stadionie? Czy 20 tysięcy Januszów którzy siedzą to jakiś problem dla C? nie ogarniam tego, bo gdyby Ci Janusze byli na każdym meczu to nie byłoby obecnych kłopotów w Klubie i stać byłoby nas na (prawie) każdego Polaka jak i na akademię. IMHO lepszy Janusz niż puste krzesło.
Mogą być, jeśli wciągają sie w atmosferę R22. Kiedy z każdym meczem poznają zasady panujące na stadionie. Kiedy poznają śpiewy, zwyczaje i zachowania.

Ale zbyt duża liczba Januszy na ważnych sektorach to tez zła sytuacja. A mecze pucharów europejskich jakimś dziwnym trafem ich przyciągają jak magnez.
I pózniej jeden z drugim siedzi na hymnie, BO PRZECIEŻ TO NIE HYMN LM, a on ma ligę mistrzów przyszedł, a nie na Wisle!

A jak zwrocisz takiemu uwagę, to wielce obrażony i jeszcze nie wytrzymasz, zrobisz coś Januszowi i zakaz stadionowych dostaniesz!
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.04.2012 o godz. 10:45.
Odpowiedz cytując