Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3414
Stary 05.04.2012, 10:43
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Myślę że w Polsce tak jest ponieważ koszt prowadzenia drużyny jest niewspółmiernie wysoki do jej jakości + bardzo wysokie koszta pracy podatki etc. Apoel stowrzył drużynę za małą kasę bo poza Euro w budżecie mają raj podatkowy.
A dotego dochodzi syndrom Fiaciora i Cadilaca, piłkarz kosztujący 10 PLN dla Wisły będzie oferowany za 30PLN.
Dokładnie. To samo jest w Turcji, gdzie kluby piłkarskie mają specjalne ulgi podatkowe, aby gonić Europę w tym względzie. Tylko u nas się wszystko utrudnia, jak np. to wygląda z ustawą hazardową.
Odpowiedz cytując